Dziękujemy za udział w wydarzeniu i zapraszamy w przyszłym roku!

ToBilet.pl | Lotnisko Leszno

 

Rodzaje zniżek

Bilety ulgowe - dzieci do 12 roku życia (urodzone po 01.01.2011); dzieci do 3 roku życia (urodzone po 01.01.2020) darmowy wstęp.

Osoby z niepełnosprawnościami (NP) - osobom ze stwierdzonym i udokumentowanym znacznym i umiarkowanym stopniem niepełnosprawności przysługuje darmowy bilet wstępu (wymagany kontakt na info@tobilet.pl); opiekunowie osób NP bilet normalny.


Rodzaje biletów

Bilet WSTĘPU - upoważnia do jednorazowego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w jeden, wybrany dzień wydarzenia.

Bilet RODZINNY 2+2 - upoważnia 2 osoby dorosłe (2 bilety normalne) i 2 dzieci (2 bilety ulgowe) do jednorazowego wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w jeden, wybrany dzień wydarzenia.

Bilet STREFA KOMFORT - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 oraz wstępu i korzystania ze STREFY KOMFORT w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Strefa KOMFORT zlokalizowana w centralnym punkcie linii pokazów, będzie wyposażana w miejsca siedzące (krzesła/leżaki), toalety oraz bezpośredni dostęp do punktów gastronomicznych (sprzedaż dodatkowo płatna). Brak biletów ulgowych, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet wymieniany na opaskę w biurze organizatora przy wejściu głównym. Liczba biletów ograniczona.

Bilet VIP - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 w oraz do wstępu do strefy VIP i korzystania z parkingu VIP w jeden, wybrany dzień wydarzenia. W strefie VIP goście mogą korzystać z darmowego poczęstunku (bufet zimny, ciepły, napoje alkoholowe). Dzieci do 12 lat wstęp na podstawie ulgowego biletu wstępu, dzieci do lat 3 wstęp bezpłatny. Bilet VIP wymieniany na opaskę przy wejściu do strefy VIP. Liczba biletów ograniczona.

Bilet SPOTTER - upoważnia do wejścia na teren pokazów lotniczych ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023 oraz wstępu do specjalnych stref SPOTTER (3 wyznaczone strefy przygotowane specjalnie dla fotografów lotniczych, wyposażone m.in w podesty, dwie zlokalizowane na terenie dla publiczności oraz jedna po północnej stronie lotniska) w jeden, wybrany dzień wydarzenia. Wszystkie osoby przebywające w strefach SPOTTER muszą posiadać bilet SPOTTER. Dzieci i młodzież do 16 roku życia mogą przebywać w strefie SPOTTER wyłącznie pod opieką pełnoletniego opiekuna. Bilet SPOTTER jest biletem imiennym, wymienianym na opaskę w biurze organizatora przy wejściu głównym. Liczba biletów ograniczona.


Podstawowe informacje o ANTIDOTUM Airshow Leszno 2023

  • data i godzina: 16 i 17 czerwca 2023 (piątek i sobota); otwarcie bram: 12:00 – 23:00, pokazy lotnicze: 16:00 – 23:00
  • lokalizacja: Lotnisko Leszno, ul. Szybowników 28, 64-100 Leszno
  • program wydarzenia: taki sam lub bardzo podobny w oba dni wydarzenia (w godzinach 12:00 – 16:00 atrakcje naziemne i loty widokowe; w godzinach 16:00 – 23:00 dwa bloki pokazów lotniczych – pokazy dzienne i wieczorno-nocne)
  • parkingi: parkingi zewnętrzne P1 i P2 (mapa: https://antidotum.lotniskoleszno.pl/parkingi/), płatne gotówką 25 zł przy wjeździe na parking
  • więcej informacji na: antidotum.lotniskoleszno.pl